Завантаження погоди...


  • 17.12.2018
  • Автор:  Прес-служба Сарненського лісгоспу
  • Загальні новини

Новорічна ялинка

Взимку є багато свят, на які з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. І цей святковий період починається з визначного грудневого дня - Дня Святого Миколая.
Напередодні Дня Святого Миколая, коли ліс поринув в зимову казку , лісівники ДП « Сарненське лісове господарство» прагнуть донести свято в будинки жителів всіх регіонів України . З цією метою ми пропонуємо придбати новорічні сосни та ялинки .Для найбільших природолюбів пропонуємо ялинки в контейнерах, котрі весною можна висадити на присадибних ділянках та в скверах і парках.
Лісівники наголошують, що всі новорічні ялинки вирощуються на плантаціях , які призначені тільки для заготівлі новорічних деревець .
Підтвердженням легальності ялинки є її маркування. Маркування ялинок проводиться за допомогою спеціальних бирок. Маркування містить код , який вноситься до єдиної системи електронного обліку деревини.
Придбати новорічні ялинки і сосни можна в павільйоні «Лісовичок» біля Костянтинівського лісництва та на плантаціях всіх восьми лісництв. Жителів сіл запрошуємо придбати новорічні красуні в лісництвах розташованих на територіях відповідних селищних рад.
Жителів міста запрошуємо на новорічні ярмарки по реалізації новорічних ялин і сосен, які будуть проводитись в період з 26 по 29 грудня біля магазину «Візит» та біля аптеки на перехресті вулиць Тиха та Лисинка .
Вартість новорічних ялинок :
До 1м --------------- 40грн.
Від 1 до 1,5 м --------50грн.
Від 1,5 до 2,0м-------70грн.
Разом з тим нагадуємо, що штрафи за самовільне рубання новорічних ялин та сосен в десятки разів перевищують вартість легально придбаних деревець.
Лісівники ДП «Сарненське лісове господарство» запрошують всіх поринути в зимову казку і разом з малечею прогулятись засніженим лісом, зустрітися в лісових масивах Костянтинівського лісництва з Святим Миколаєм. Зичимо вам святкового настрою, позитивних емоцій