Завантаження погоди...


  • 27.07.2018
  • Автор:  Прес-служба Сарненського лісгоспу
  • Загальні новини

Підсумки за ІІ квартал 2018 р.

27 липня на зборах трудового колективу підприємства розглядалися питання, що стосуються підведення підсумків господарської діяльності за І півріччя 2018 року та виконання умов колективного договору.
В І півріччі 2018 року було виконано всі заплановані лісогосподарські заходи. Зокрема, проведено лісовідтворення на площі 427 га, що на 10% більше запланованих обсягів. Також, створено 25 га нових лісів, що більш ніж в 2 рази перевищує планові показники. Заготовлено 103 кг лісового насіння. Закладено 2,1 га лісових розсадників.
Значну увагу було приділено питанням охорони лісу від пожеж та самовільних рубок. В І півріччі 2018 року було проведено важливі протипожежні заходи. Зокрема, створено та поновлено 2228 км мінералізованих смуг, належним чином організоване патрулювання та чергування працівників лісової охорони та водіїв протипожежної техніки.
Забезпечується висока якість рубок формування та оздоровлення лісів. Спостерігається позитивна тенденція, щодо зменшення осередків шкідників хвойних насаджень.
За І півріччя 2018 року підприємство отримало 83717 тис. грн чистого доходу від реалізації продукції. Завдяки проведеним організаційним заходам та постійній роботі по оптимізації витрат, встановилася стійка тенденція сповільнення темпу росту собівартості продукції, порівняно з досить високим темпом реалізації. Це в сою чергу, дозволило отримати високий прибуток, що становить за результатами звітного періоду 5475 тис. грн.
За звітний період сплачено 35 млн 616 тис. грн. податків, зборів та ЄСВ (за відповідний період минулого року 26 млн 235 тис. грн).
Підбито підсумки фінансово - господарської діяльності підприємства та виконання умов Колективного договору за 1 півріччя 2018 року , а також - відзначено переможців трудового суперництва . Відповідно до рейтингових показників 3 місце за колективом Костянтинівського лісництва ( лісничий Зарва О.Я. ) , 2 - Страшівського ( лісничий Ошита В.Д. ) , а першість - за Сарненським лісництвом ( лісничий - Заслужений лісівник України Мельник Іван Миколайович ) .