Завантаження погоди...


  • 04.07.2019
  • Автор:  Прес-служба ДП "Сарненський лісгосп"
  • Загальні новини

Вирощування майбутніх лісів

Ліс починається з насінини – прописна істина, яку не можливо заперечити. Але виростити з насінини сіянець і посадити його на землях лісового фонду – це не означає що ми будемо мати в майбутньому  ліс.
Після завершення весняної лісокультурної компанії лісоводи  з нетерпінням чекають  часу  коли сіянці розпочнуть свій ріст, радіють високій приживлюваності ,  захоплюються  великим приростом лісових культур.
Проте для  вирощування високопродуктивних лісів потрібна багаторічна, кропітка та наполеглива праця лісівників. Загальна площа непереведених в покриті лісовою рослинністю землі  лісових культур складає 2235га. Жодна ділянка лісових культур не залишається поза увагою фахівців своєї справи. На протязі всього вегетаційного періоду проводиться  догляд за лісовими культурами. За перше півріччя 2019 року проведено догляд за лісовими культурами на площі 200 га.
Особливістю нашого підприємства є  ведення лісівництва наближеного до  природного. Зруби площею 618 га залишені під природне поновлення лісом, де проведені роботи по сприянню природному поновленню лісом. Ці ділянки не  залишаються поза увагою лісівників . На протязі травня – червня поточного року проведено догляд за головною породою на площі 28 га.