Завантаження погоди...


  • 27.01.2020
  • Автор:  Прес-служба лісгоспу
  • Загальні новини

Звернення до деревообробників Сарненського району

З метою уникнення непорозумінь під час перевірок в ході роботи рейдових груп державної лісової охорони спільно з працівниками правоохоронних органів та профілактики можливих самовільних рубок, незаконного перевезення, зберігання та збуту лісопродукції, а також налагодження механізму співпраці, Сарненський лісгосп звернувся листом до всіх деревообробників районну:

Державне підприємство “Сарненське лісове господарство” висловлює Вам свою повагу та одночасно інформує, що Верховна рада України у 2019 році прийняла ряд нормативних актів, згідно з якими посилено кримінальну відповідальність та збільшено штрафи за незаконну вирубку лісів.
(Закони України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».)

Відтепер згідно ст. 246 Кримінального кодексу України за незаконну порубку дерев у лісах, що заподіяло шкоду понад 21 000 грн. передбачено кримінальне покарання у вигляді штрафу в розмірі від сімнадцяти тисяч до двадцяти п'яти тисяч гривень.
Таке ж покарання передбачено за перевезення, зберігання та збут (!!!) незаконно зрубаних дерев або чагарників.
Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб караються позбавленням (обмеженням) волі на строк від трьох до п’яти років.
Спричинення вказаними діями збитків на суму понад 63 000 грн. карається позбавленням волі на строк від п’яти до семи років.

Окрім цього вказаними нормативними актами в два рази збільшена адміністративна відповідальність за незаконну порубку дерев, перевезення, зберігання та збут незаконно зрубаних дерев.
Зокрема, сьогодні незаконна порубка і пошкодження дерев; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 510 грн. до 1020 грн. За ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з перелічених порушень, накладатиметься штраф від 1020 грн. до 1530 грн.

З метою уникнення непорозумінь під час перевірок в ході роботи рейдових груп державної лісової охорони спільно з працівниками правоохоронних органів просимо Вас дотримуватися вимог чинного законодавства.
Одночасно звертаємо Вашу увагу, що ДП “Сарненський лісгосп” підтримує вітчизняного виробника та виступає за збільшення обсягів переробки лісопродукції в межах Рівненської області та в зоні діяльності нашого підприємства і зацікавлений в збільшенні поставок сировини місцевим споживачам.
Регулярно проводиться аукціон з продажу лісоматеріалів та вільно реалізується деревина для потреб населення.
З метою отримання додаткової інформації стосовно придбання лісопродукції звертайтеся за телефонами:
• 0 3655 3 36 81 — приймальня ДП “Сарненський лісгосп"
• 067 363 06 28 — Валентин Сергійович Дударик
(начальник відділу збуту )

З повагою на розуміння та надією на співпрацю - колектив працівників лісгоспу.